Doradca Techniczno-Handlowy, pompy ciepła

rekruter Data ostatniej zmiany: 2011-11-24 14:03:37

2011-11-24 14:03:37 - rekruter

Time Work Sp. z o.o. s.k. Agencja Pracy tymczasowej została założona w
2003 roku. Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pracy. Zapewniamy
nowoczesne rozwiązania HR w zakresie leasingu pracowniczego,
rekrutacji oraz selekcji pracowników. Firma Time Work posiada
certyfikat wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje
zatrudnienia o numerze 3690.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży technik
grzewczych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Region: województwo wielkopolskie, lubuskie i zachodniopomorskie

Nr ref. DTHPC/11/WLZ

Obowiązki:

*Sprzedaż urządzeń - pompy ciepła na terenie województwa
wielkopolskiego, lubuskiego i zachodniopomorskiego
*Kontakty z inwestorami i biurami projektowymi z branży grzewczej
*Aktualizacja i rozszerzanie baz danych dotyczących obsługiwanych
klientów
*Organizowanie i prowadzenie szkoleń i prezentacji produktowych
*Obsługa dystrybutorów i punktów sprzedaży pod kątem handlowym i
technicznym
*Raportowanie postępów w realizacji powierzonych zadań do Kierownika
Regionu

Kwalifikacje:

*Doświadczenie w pracy z inwestorami i biurami projektowymi
*Znajomość rynku i branży grzewczej - warunek konieczny
*Znajomość technik sprzedaży
*Wysoka motywacja do osiągania celów sprzedażowych
*Łatwość w nawiązaniu relacji, komunikatywność i dynamika w działaniu
*Samodzielna organizacja czasu pracy i ambicje

Oferujemy:

*Wynagrodzenie zasadnicze plus prowizja
*Premie kwartalne
*Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy (samochód, komputer, telefon)
*Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
*Możliwość rozwoju i awansu
*Samodzielność i bardzo dobrą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesłanie swojego cv i
listu motywacyjnego na adres e-mail: rekrutacja@timework.pl
W tytule wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska.