Inżynier Elektronik - Designer

paulina.czarkowska Data ostatniej zmiany: 2011-11-24 13:16:50

2011-11-24 13:16:50 - paulina.czarkowska

Nasz Klient to międzynarodowa firma z branży IT, posiadająca wiele
patentów, zajmująca czołową pozycję w projektowaniu systemów począwszy
od zautomatyzowanych systemów video-kontroli po wiodące technologie
dla przemysłu medycznego. Ponieważ rozwój światowej klasy technologii
wymaga wysoce wykwalifikowanych, zmotywowanych, zorientowanych na
sukces ludzi, poszukujemy doświadczonego i kreatywnego specjalisty na
stanowisko:
Nr ref. WPC11LXEE
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
* projektowanie i rozwój zaawansowanych technologicznie układów
elektronicznych
* budowa systemów osadzonych
* wdrażanie systemów opartych o nowoczesne rozwiązania
* bezpośrednia praca z klientami w celu efektywnego realizowania ich
oczekiwań
* współpraca z międzynarodowym zespołem projektantów

Wymagania:
* Wykształcenie wyższe, kierunkowe
* Nie mniej niż trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku przy
komercyjnych projektach
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (komunikacja z
anglojęzycznym zespołem z całego świata)
* Udokumentowane umiejętności w projektowaniu analogowych i cyfrowych
układów elektronicznych.
* Praktyczna, udokumentowana umiejętność projektowania i uruchamiania
analogowych układów generacyjnych, mieszających i wzmacniających dla
częstotliwości powyżej 1000MHz.
* Umiejętność posługiwania się narzędziami testowymi typu: analizatory
widma i analizatory obwodów.
* Zaawansowana umiejętność obsługi pakietu CAD w zakresie
projektowania wielowarstwowych obwodów drukowanych.
* Kreatywność
* Zorientowanie na sukces
* Ambicja i chęć rozwoju
* Dyspozycyjność do wyjazdów na zagraniczne szkolenia

Mile widziane:
* Znajomość technik pomiarowych NQR / NMR.
* Znajomość technik DSP.
* Umiejętność projektowania zaawansowanych graficznych interfejsów
użytkownika na jednostki klasy PC.
* Umiejętność budowy interfejsów USB dla systemów wbudowanych.
* Umiejętność programowania układów FPGA.
* Umiejętność posługiwania się programem AutoCAD lub podobnym i
przygotowywania dokumentacji mechanicznej dla podwykonawców.

Oferujemy:
* możliwość wzięcia udziału w opracowywaniu i wdrażaniu
najnowocześniejszych technologii elektronicznych
* dużą możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
* pracę w środowisku życzliwych profesjonalistów - kreatorów
* udział w międzynarodowych szkoleniach
* pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
międzynarodowej
* konkurencyjne wynagrodzenie i inne dodatki uzależnione od
umiejętności i doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres
p.czarkowska@jobfinder.pl
Prośba o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty WPC11LXEE
Telefon kontaktowy 22 862 72 50