Kierownik Kontraktu

rekruter Data ostatniej zmiany: 2011-12-08 15:16:12

2011-12-08 15:16:12 - rekruter

Time Work Sp. z o.o. s.k. Agencja Pracy tymczasowej została założona w
2003 roku. Jesteśmy prężnie działającą Agencją Pracy. Zapewniamy
nowoczesne rozwiązania HR w zakresie leasingu pracowniczego,
rekrutacji oraz selekcji pracowników. Firma Time Work posiada
certyfikat wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje
zatrudnienia o numerze 3690.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży urządzeń
klimatyzacyjnych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Nr ref.: KK/12/GGS
Miejsce pracy: Gdynia

Zadania:

-Organizowanie i kierowanie pracami na budowie na etapie
przygotowania, realizacji i odbioru inwestycji w zakresie elewacji
fasadowych w systemach aluminiowych i stalowych
-Bezpośrednie komunikowanie się z wykonawcami, projektantami, biurem
architektonicznym oraz organami administracji w związku z wymogami
projektu (kosztorysy, harmonogramy, pozwolenia)
-Uczestnictwo w naradach koordynacyjnych i projektowych
-Weryfikacji i kontrola budżetu
-Nadzorowanie poprawności dokumentacji kontraktowej
-Współpraca z produkcją w zakresie przygotowania zleceń produkcyjnych,
ustalenie terminów i warunków dostaw produktów gotowych do montażu,
kontroli terminów ustalonych z produkcją
-Koordynacja prac bezpośrednio na budowie
-Przygotowanie raportów o stanie zaawansowania prac

Wymagania:

-Uprawnienia budowlane o specjalności konstrukcyjno-budowlanej
-Umiejętności tworzenia harmonogramów realizacji inwestycji, budżetów
oraz estymacji kosztów
-Wiedzy i min. 2-letniego doświadczenia w zakresie kontroli na
procesami budowlanymi i administracyjnymi
-Umiejętności negocjacyjne
-Umiejętności pracy pod presją czasu

Oferujemy:

-Interesującą i odpowiedzialną pracę w stabilnej, dynamicznie
rozwijającej się firmie
-Konkurencyjne warunki zatrudnienia
-Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)

Zainteresowanych prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego na
adres e-mail: rekrutacja@timework.pl z podaniem nazwy stanowiska lub
nr ref. w tytule wiadomości.