Konsultant Programista/Senior Konsultant we Wrocławiu

paulina.o@itworkforce.com.pl Data ostatniej zmiany: 2011-12-09 15:34:16

2011-12-09 15:34:16 - paulina.o@itworkforce.com.pl

Reprezentujemy firmę IT Work Force specjalizującą się w rekrutacji
specjalistów z branży IT. Obecnie dla jednego z naszych klientów
poszukujemy kandydatów na stanowisko Konsultant Programista/Senior
Konsultant we Wrocławiu

Zakres obowiązków:
1. Przygotowanie rozszerzeń SAP for Utilities oraz SAP CRM for
Utilities,
2. Udział w projektowaniu i testowaniu nowych programów i transakcji,
3. Integracja rozwiązania z innymi aplikacjami dziedzinowymi,
4. Przygotowanie rozszerzeń w zakresie specyfiki krajowej w SAP IS-U /
CRM dla rynku Gazu i Energii Elektrycznej,
5. Przygotowanie formularzy / plików na potrzeby realizacji wydruków
masowych.

Wymagania:
1. Bardzo dobra znajomość technik programowania ABAP,
2. Doświadczenie zawodowe min 4 lata (programowanie ABAP) oraz udział
min. 5 różnych projektach w charakterze samodzielnego programisty w
projektach o różnym stopniu złożoności,
3. Znajomość programowania FM, IDOC, SmartForm, Workflow,
4. Znajomość technik integracji poprzez szynę PI, WebSphere będzie
dodatkowym atutem
5. Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym

Klient oferuje:
1.stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
2.możliwość rozwoju zawodowego
3.motywacyjny system wynagrodzeń,
4.profesjonalny system szkoleń

Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV na adres
paulina.o@itworkforce.com.pl