security systems specialists (Poznań)

Zofia Białła Data ostatniej zmiany: 2012-01-02 19:34:55

2012-01-02 19:34:55 - Zofia Białła

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, autoryzowany dystrybutor i
przedstawiciel producenta elektronicznych systemów ochrony obwodowej
poszukuje pracowników na stanowisko: szef serwisu firmowego oraz
specjalista serwisu firmowego.

Cel:

Stworzenie specjalistycznego i wysoko wykwalifikowanego serwisu
firmowego, w tym:

- nadzór i pomoc nad wykonaniem zewnętrznych systemów ochrony
elektronicznej

- konserwacja i serwisowanie istniejących systemów

- doradztwo techniczne w zakresie prawidłowego konfigurowania systemu,
doboru urządzeń i wykonywania projektów technicznych wykonawczych

Oferujemy:

- dobre zarobki - po uzyskaniu wymaganych kwalifikacji (zakładany
okres 8 miesięcy)

- samodzielność

- możliwość podnoszenie kwalifikacji zawodowych, specjalistyczne
szkolenia

Szczegółowy opis stanowisk:

1. Szef serwisu firmowego

Specjalista od zewnętrznych systemów ochrony elektronicznej i sieci
komputerowych.

Zakres obowiązków:

a) konsultacje projektów, wykonawstwo i pomoc w wykonaniu,
uruchomienia, kalibracja i konfigurowanie zewnętrznych systemów
alarmowych

b) Czynności serwisowe i diagnostyczne istniejących instalacji

c) Integrowanie systemów ochrony obwodowej z innymi systemami poprzez
TCP/IP lub LAN (np. z CCTV, lub nadrzędnymi systemami monitoringu),
pisanie nakładek integrujących

d) Obowiązki dodatkowe - tłumaczenie i skład elektronicznych
dokumentów technicznych z języka angielskiego na polski (instrukcje,
opisy, karty katalogowe)

Wymagane kwalifikacje:

a) Kwalifikacje niezbędne:

- wyższe wykształcenie - automatyka przemysłowa lub sieci komputerowe

- dobra znajomość angielskiego - czytanie i tłumaczenie literatury
technicznej (angielskojęzycznej)

- prawo jazdy

- poświadczenie bezpieczeństwa osobowego w zakresie umożliwiającym
dostęp do informacji poufnych włącznie, lub w ostateczności spełnianie
wymagań umożliwiających otrzymanie takiego poświadczenia

- dyspozycyjność -(częste wyjazdy służbowe w celach serwisowych)

b) Dodatkowe kwalifikacje (pożądane)

- znajomość Word Office, Corel, AutoCad

- certyfikaty projektanta i wykonawcy systemów alarmowych

- doświadczenie w wykonywaniu systemów alarmowych i systemów
automatyki

- doświadczenie praktyczne w zakresie wykonywania instalacji
elektrycznych (niskoprądowych),

- doświadczenie w zakresie konfigurowania i integracji sieci
komputerowych

2. Technik specjalista serwisu firmowego

a) konsultacje projektów, pomoc w wykonaniu, uruchomienia, kalibracja
i konfigurowanie zewnętrznych systemów alarmowych

b) Integrowanie systemów ochrony obwodowej z innymi systemami poprzez

c) Obowiązki dodatkowe - tłumaczenie i skład elektronicznych

d) Praca będzie się wiązać z częstymi wyjazdami służbowymi do
klientów.

- wykształcenie techniczne średnie lub wyższe - automatyka przemysłowa
lub/i sieci komputerowe lub/i systemy alarmowe lub/i instalacje nisko
prądowe teletechniczne

- znajomość angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie ze
zrozumieniem instrukcji i materiałów technicznych

- poświadczenie bezpieczeństwa osobowego do klauzuli co najmniej
poufne, lub brak zastrzeżeń dla uzyskania takiego zaświadczenia

- zaświadczenie o niekaralności

- dyspozycyjność (wyjazdy służbowe- serwisowe) - do 2-5 dni

- umiejętności praktyczne związane z wykonywaniem instalacji
teletechnicznych (ze wskazaniem na systemy alarmowe),

- znajomość pakietu Microsoft Office, Open Office, Corel Draw

- doświadczenie w wykonywaniu instalacji alarmowych szczególnie z
uwzględnieniem zewnętrznych systemów elektronicznych, CCTV, systemów
kontroli dostępu i automatyki

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV wraz z listem motywacyjnym na
adres zofiabialla@gmail.com

słowa kluczowe: security systems, systemy alarmowe, elektronika,
automatyka, sieci komputerowe, inżynier specjalista od systemów
alarmowych, zewnętrzne systemy ochrony