Warszawa / Sprzedawca IT dla Biznesu

Praca w OTN Data ostatniej zmiany: 2012-01-26 18:09:48

2012-01-26 18:09:48 - Praca w OTN

Szanowni Państwo,

OTN to profesjonalna firma zajmująca się projektowaniem, dostawą oraz
uruchamianiem i promocją aplikacji Internetowych działająca na rynku od
ponad 9 lat. Nasz zespół buduje 15 specjalistów z różnych obszarów -
developerów, analityków oraz testerów aplikacji ? co umożliwia nam
tworzenie dedykowanych rozwiązań dla swoich Klientów.

W OTN wierzymy, że innowacyjność technologiczna jest bezpośrednią
przyczyną zdobywania przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw. Naszą
misją jest pomagać w jej zdobyciu poprzez dostarczanie dedykowanych
rozwiązań technologicznych dopasowanych do potrzeb naszych Klientów.

Dla działu sprzedaży poszukujemy:

SPRZEDAWCA ROZWIĄZAŃ IT

Miejsce pracy: Warszawa
Obszar działania: region centralnej Polski

Wymagania:
- Realne sukcesy w sprzedaży dedykowanych systemów IT workflow/DMS,
Portali, CRM lub ERP
- Wiedza na temat potrzeb i procesów wewnętrznych klientów biznesowych
?- Umiejętność rozmowy na temat procesów i aplikacji oraz proponowanie
rozwiązań
- Umiejętność zdobywania nowych klientów, wiedza gdzie ich szukać i jak
skutecznie do nich dotrzeć
- Orientacja na cel, kreatywność i inicjatywa

Zadania:
Głównym zadaniem będzie sprzedaż złożonych rozwiązań IT dla biznesu poprzez:

- Aktywne pozyskiwanie klientów (średnie i duże firmy)
- Prowadzenie kampanii sprzedażowych
- Badanie potrzeb klientów w zakresie rozwiązań IT oraz tworzenie oferty
indywidualnych rozwiązań
- Współtworzenie oferty sprzedażowej oraz prezentacji
- Kreowanie produktów i nisz rynkowych na podstawie kontaktów z klientami

Oferta OTN:
- Możliwość budowania innowacyjnego dostawcy rozwiązań IT - realny
wpływ na własne miejsce pracy
- Wyzwania i rozwój - wzrost pozycji wraz z rozwojem firmy
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników
- Pracę w fantastycznym zespole w międzynarodowym środowisku

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: praca@otn.pl