Handlowiec/ new business developer / Warszawa / pełny etat

Mon Itdwa Data ostatniej zmiany: 2012-02-06 14:36:58

Handlowiec/ new business developer / Warszawa / pełny e...

2012-02-06 14:36:58 - Mon Itdwa

Firma Monit24.pl Sp. z o.o. działająca w branży IT poszukuje do pracy
w Warszawie osób na stanowisko Handlowiec / New business developer.

Oferujemy:
Pracę w świetnej atmosferze kreatywnych i przedsiębiorczych ludzi z
branży IT B2B i B2C, ciekawą ścieżkę kariery i możliwość dynamicznego
rozwoju, dobre wynagrodzenie w zależności od czasu pracy i osiąganych
wyników, pracę przy ciekawych projektach informatycznych o różnym
poziomie złożoności, umowę o pracę lub zlecenie, elastyczne godziny
pracy; nasze biuro zlokalizowane jest w centrum Warszawy przy stacji
Metro Ratusz.

Wymagamy:
- Znajomości zagadnień sprzedażowych, technik sprzedaży
- Możliwości/umiejętności dotarcia do dużych klientów biznesowych,
swoboda kontaktów z prezesami, dyrektorami firm
- Znajomości polskiego rynku e-commerce, branży związanej z e-
usługami, i Internetem
- Umiejętności pracy samodzielnej oraz w zespole, łatwości w
nawiązywaniu kontaktów, otwartość, komunikatywność
- Wysokiego poziom samodyscypliny i motywacji
- Mile widziane posiadanie kontaktów w różnych średnich i dużych
firmach na polskim rynku
- Mile widziana znajomość narzędzia salesforce

Podstawowe zadania:
- pozyskiwanie nowych partnerów i klientów
- przygotowywanie materiałów sprzedażowych
- praca na dostarczonych oraz własnych leadach
- udział w spotkaniach biznesowych, konferencjach itp

Kontakt:
CV wraz z oczekiwaniami finansowymi proszę przesyłać na adres:
praca@monit24.pl