JEE Developer (Warszawa)

paulina.o@itworkforce.com.pl Data ostatniej zmiany: 2012-02-13 16:15:19

2012-02-13 16:15:19 - paulina.o@itworkforce.com.pl

Reprezentujemy firmę IT Work Force specjalizującą się w rekrutacji
specjalistów z branży IT. Dla naszego międzynarodowego Klienta z
siedzibą w Krakowie poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko JEE
Developer w Warszawie.

Długość trwania kontraktu-minimum rok(projekt długoterminowy)

Opis stanowiska:
o Utrzymanie aplikacji (webowych, portalowych)
o Udzial w analizie zglaszanych bledów,
o Programowanie w celu rozszerzenia aplikacji o nowe funkcjonalnosci,
usuniecie zglaszanych bledów
o Strojenie wydajnosci;
o Udzial w przeprowadzeniu testów,
o Opracowywanie dokumentacji,
o Wsparcie techniczne dla innych dzialów
o Wspólpraca z zespolem projektantów/programistów, analityków i
testerów

Wymagania:
wyksztalcenie wyzsze o profilu informatycznym;
praktyczna znajomosc zagadnien projektowania i budowy systemów front
end
bardzo dobra znajomosc jezyka Java i technologii JEE (Spring Framework
& MVC, Hibernate, Servlet API + JSP, JDBC, JMS, JPA)
praktyczna znajomosc technologii portalowych LifeRay (JSR168, JSR 286,
Servlet API)
praktyczna znajomosc technologii i rozwiazan RIA (GWT / ExtGWT, Ajax)
o znajomosc zagadnien i technologii/narzedzi integracyjnych (ESB, SOA,
WebService, SOAP, Apache CXF)
znajomosc wzorców projektowych
umiejetnosc programowania w:
o Java
o SQL,
o HTML / DHTML / JavaScript;
o XML (XML-Schema, XSLT, SOAP, XPath itp.)
praktyczna znajomosc narzedzi:
o Eclipse;
o Subversion;
o Maven2;
o Enterprise Architect
praktyczna znajomosc platform:
o Oracle Database
o Apache Tomcat/ SpringSource tc Server
o znajomosc narzedzi do statycznej analizy kodu (Checkstyle, FindBugs,
PMD, Sonar
mile widziane:
o znajomosc zagadnien z obszaru ubezpieczen
o znajomosc SoapUi
znajomosc narzedzi do continuous building (Bamboo, Hudson)
znajomosc technologii
Java Swing
Oracle ADF Business Component;
Oracle BI Publisher i jego wykorzystania w integracji z innymi
systemami;

-Co najmniej dobra znajomosc jezyka angielskiego (w mowie i w pismie)

Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV na adres
paulina.o@itworkforce.com.pl