Programista C++/C# - Image Processing

paula czarkowska Data ostatniej zmiany: 2012-03-05 11:47:06

2012-03-05 11:47:06 - paula czarkowska

Nasz Klient to międzynarodowa firma z branży IT, posiadająca wiele
patentów, zajmująca czołową pozycję w projektowaniu systemów począwszy
od zautomatyzowanych systemów video-kontroli po wiodące technologie
dla przemysłu medycznego. Ponieważ rozwój światowej klasy technologii
wymaga wysoce wykwalifikowanych, zmotywowanych, zorientowanych na
sukces ludzi, poszukujemy doświadczonego i kreatywnego specjalisty na
stanowisko:
Nr ref. WPC12LXIP
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
* projektowanie i rozwój zaawansowanych technologicznie programów
* wdrażanie systemów opartych o nowoczesne rozwiązania
* współpraca z międzynarodowym zespołem projektantów
* przygotowanie wyrobów do użytku w skali globalnej

Wymagania:
* wykształcenie wyższe politechniczne
* doświadczenie na podobnym stanowisku przy komercyjnych projektach
* wiedza z zakresu inżynierii oprogramowania
* bardzo dobra znajomość języka angielskiego (komunikacja z
anglojęzycznym zespołem z całego świata)
* zaawansowane umiejętności w programowaniu zorientowanym na
elektroniczne przetwarzanie obrazów
* wiedza z zakresu programowania matematycznego
* bardzo dobra znajomość języków programowania: C/C++, Visual C++, C#
* Silne zdolności analityczne, statystyczne i matematyczne (poparte
znajomością odpowiednich funkcji w arkuszach kalkulacyjnych)
* Kreatywność, zacięcie konstruktorskie
* Żywe zainteresowanie nowymi technologiami
* Ambicja, odpowiedzialność i chęć rozwoju
* Zdolność szybkiego przyswajania nowych technologii

Mile widziane:
* znajomość aplikacji i przetwarzania obrazu Real Time
* znajomość systemu UNIX
* znajomość języka SQL

Oferujemy:
* udział w opracowywaniu i wdrażaniu najnowocześniejszych technologii
elektronicznych
* ciekawą i pełną wyzwań pracę koncepcyjną
* wybitne możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
* pracę w środowisku profesjonalistów - kreatorów
* udział w międzynarodowych szkoleniach
* pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
międzynarodowej
* konkurencyjne wynagrodzenie i inne dodatki uzależnione od
umiejętności i doświadczenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres
p.czarkowska@jobfinder.pl
Prośba o dodanie w wiadomości numeru referencyjnego oferty WPC12LXIP
Telefon kontaktowy 22 862 72 50