HR Specialist - Katowice

Firma JCommerce SA Data ostatniej zmiany: 2012-03-06 15:01:30

2012-03-06 15:01:30 - Firma JCommerce SA

Opis stanowiska:
- Odpowiedzialność za skuteczność procesów HR w firmie
- Kompleksowe realizowanie procesów rekrutacyjnych
- Samodzielne projektowanie i wdrażanie narzędzi HR
- Zapewnienie doradztwa i wsparcia dla menedżerów w zakresie zagadnień
miękkich zarządzania zasobami ludzkimi
- Aktywne słuchanie pracowników i realizacja ich potrzeb w granicach
strategii, wartości i możliwości firmy
- Kształtowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy wewnątrz firmy oraz
na rynku pracy
- Ścisła współpraca z działem sprzedaży i marketingu

Wymagania:
- Minimum dwa lata doświadczenia na stanowisku w obszarze HR
- Wykształcenie kierunkowe ( ZZL, psychologia, socjologia, zarządzanie
lub pokrewne)
- Odpowiedzialność, systematyczność i zaangażowanie
- Umiejętność realizacji zadań i projektów samodzielnych jak i
wymagających współpracy zespołowej
- Znajomość narzędzi HR i umiejętność ich stosowania
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:
- Doświadczenie w rekrutacji na stanowiska z branży IT
- Znajomość języka niemieckiego

Dlaczego warto u nas pracować:
- Gwarantujemy rzetelne wdrożenie oraz wsparcie w rozwiązywaniu
problemów
- - Posiadamy narzędzia ułatwiające i wspierające zarządzenie
procesami HR
- Umożliwimy Ci realny wpływ na rozwój firmy
- Stawiamy na przyjazną atmosferę pracy
- Integrujemy się na imprezach firmowych
- Oferujemy również karnety na zajęcia sportowe i rekreacyjne

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres:
rekrutacja@jcommerce.pl
W tytule e-maila prosimy wpisać wyłącznie: HR Specialist /Katowice

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę
JCommerce SA dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu obecnej i
przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o
ochronie danych osobowych Dz. U nr 133 poz. 883).

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.