Programista rozwoju i utrzymania aplikacji / pełny etat / Warszawa

Tomasz Kuźniar Data ostatniej zmiany: 2012-04-12 12:47:26

Programista rozwoju i utrzymania aplikacji / pełny etat...

2012-04-12 12:47:26 - Tomasz Kuźniar

Filemedic to polska firma działająca w branży oprogramowania
antywirusowego. Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Programista rozwoju i utrzymania aplikacji

Zakres obowiązków:
Osoba pracująca na tym stanowisku będzie zajmowała się programowaniem
związanym z aplikacją antywirusową (GUI aplikacji) będącą kluczowym
produktem firmy FileMedic.

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość języków C, C++ oraz zagadnień programowania
obiektowego.
- Znajomość języków HTML, CSS.
- Znajomość i doświadczenie w korzystaniu z interfejsu
programistycznego systemu Microsoft Windows (WinAPI).
- Znajomość i doświadczenie w korzystaniu z biblioteki MFC (Microsoft
Foundation Classes).
- Umiejętność korzystania z oprogramowania Microsoft Visual Studio.
- Umiejętność czytania i analizy kodu źródłowego.
- Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym.
- Komunikatywność i zaangażowanie.
- Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

- Umiejętność korzystania z programów kontroli wersji (svn lub git)..
- Wyższe wykształcenie
- Znajomość biblioteki HTMLayout.

Kandydatom oferujemy:
- ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole, przy interesujących
projektach
- możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego,
- atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby spełniające powyższe warunki prosimy o przesłanie CV wraz z
wstępnymi oczekiwaniami finansowymi na adres hr@filemedic.com oraz
umieszczenie w nim klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn.
29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883).