Programista PL/SQL (Warszawa, Lublin albo Łódź)

3e internet software house Data ostatniej zmiany: 2012-04-13 21:54:59

2012-04-13 21:54:59 - 3e internet software house

Firma 3e internet software house poszukuje osoby na stanowisko
Programista PL/SQL.
Wymagania:
• bardzo dobra znajomość bazy danych Oracle i PL/SQL
o większość instrukcji / funkcji / typów danych
o znajomość transakcji - pisanie złożonych procedur z pełną
kontrolą transakcyjności
o znajomość zagadnień takich jak:
 transakcje autonomiczne i rozproszone
 pakiety DBMS
 własne typy danych
 kolekcje
o wyjątki - znajomość większości popularnych typów
o Sprawne zarządzanie wyjątkami - doświadczenie w tworzeniu
mechanizmów logujących przebieg działania systemu
• ok. 2 letnie doświadczenie z ww. technologiami
• język angielski na poziomie średniozaawansowanym umożliwiającym
korzystanie z dokumentacji technicznej

Mile widziane:
• Dodatkowym atutem będą:
o znajomość Delphi (zagadnienia obiektowe, biblioteki DLL)
o znajomość PHP (framework MVC, tworzenie aplikacji webowych)
o znajomość repozytoriów kodu SVN, CVS, GIT

Zakres obowiązków:
• projektowanie i tworzenie dedykowanego oprogramowania na podstawie
analizy procesów biznesowych klientów,
• opracowywanie dokumentacji technicznej i dokumentacji użytkownika,
• diagnostyka błędów, tworzenie serwisów internetowych
• analiza wykonalności prac typu RFC, budżetowanie, implementacja

Oferujemy:
• pracę na pełen etat, na miejscu w biurze w Warszawie, Lublinie albo Łodzi
• udział w ciekawych projektach dla dużych i średnich przedsiębiorstw z
branż: logistycznej, ubezpieczeniowej i finansowej,
• bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach
• przyjacielską atmosferę pracy w fajnym zespole
• szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne podnoszące kwalifikacje
• premie pieniężne

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: programista.plsql@praca.3e.pl