Warszawa lub okolice / handlowiec / branża odzieżowa / nie wymagane doświadczenie

Jar Data ostatniej zmiany: 2012-05-13 14:48:28

Warszawa lub okolice / handlowiec / branża odzieżowa / ...

2012-05-13 14:48:28 - Jar

Obecnie poszukujemy osoby na sytanowisko
Specjalista d/s sprzedaży

Nie wymagane doświadczenie w tej branży !
Mile widziany własny środek lokomocji w postaci samochodu osobowego.

Opis stanowiska:
-Miejsce pracy: Warszawa lub okolice
-Prowadzenie sprzedaży wyrobów odzieżowych dla niemowląt i dzieci do
odbiorców hurtowych lub półhurtowych
-Działania marketingowe
-Budowanie długofalowych relacji z klientami B2B
-Obsługa stałych klientów firmy

Wymagania:
-Łatwość nawiązywania kontaktów (osoby nie spełniającece tego wymagania
proszone o nie przysyłanie zgłoszeń)
-Wykształcenie średnie
-Czynne prawo jazdy kat. B
-Samodzielność
-Gotowość do częstych odwiedzin odbiorców i prowadzenia rozmów handlowych

Oferujemy:
-Ciekawą i odpowiedzialną pracę
-Możliwość rozwoju zawodowego
-Dużą samodzielność działania

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:
jaroslawmaz79@onet.pl z tematem Specjalista d/s sprzedaży SDS-GD-2