Konsultant Obsługi Klienta - Warszawa

Joanna Gross Data ostatniej zmiany: 2012-05-16 15:16:49

2012-05-16 15:16:49 - Joanna Gross

Grupa TraveliGo i Internetowe biuro podróży www.TraveliGo.pl to
najbardziej dynamicznie i prężnie rozwijająca się w Polsce korporacja
portali turystycznych, otwarta na ludzi z zapałem i pasją.

W związku z ekspansją zatrudnimyw naszym call center w Warszawie:

Konsultanta Obsługi Klienta

obowiązki: telefoniczna i komputerowa obsługa Klientów
(praca w call center w Warszawie)

wymagamy:

1. doświadczenia w biurze podróży

2. umiejętności obsługi komputera i znajomości systemów rezerwacji

3. dobrej wiedzy o produktach turystycznych i poszczególnych
destynacjach

4. bardzo dobrej znajomości oferty katalogowej reprezentowanych tour
operatorów

5. oczekujemy zaangażowania i komunikatywności w kontaktach z
Klientami.

Atutem będzie przekonujący i miły głos. W cv należy podać oczekiwania
finansowe.

Oferujemy:
 atrakcyjny system wynagrodzeń i umowa o pracę
 stabilną pracę przy ciekawych klientach
 możliwość rozwoju zawodowego
 elastyczny czas pracy

praca@TraveliGo.pl CV należy przesyłać w ciągu miesiąca od daty
publikacji tego ogłoszenia