PRACA - Software Engineer/Senior Software Engineer

Deltavista Data ostatniej zmiany: 2012-05-23 11:37:29

2012-05-23 11:37:29 - Deltavista

Grupa Deltavista tworzy i zarządza wiodącymi systemami integrującymi
dane o osobach i firmach. Zaawansowane technologie umożliwiają
łączenie i interpretację danych oraz ich integrację z procesami
decyzyjnymi naszych klientów z sektorów finansowego,
telekomunikacyjnego oraz handlowego.
Oddział w Krakowie od 2001r. stanowi centrum badawczo-rozwojowe grupy
Deltavista. Zajmuje się rozwojem Deltavista Service Platform (DSP) -
unikalnej platformy do tworzenia rozwiązań zarządzania ryzykiem - oraz
realizacją na jej bazie projektów dla klientów grupy.
W związku z dynamicznym rozwojem oddziału poszukujemy nowych osób na
stanowisko:
Software Engineer/Senior
Software Engineer

Zadania:
- projektowanie i implementacja modułów związanych z masowym
przetwarzaniem danych
- operacje na bardzo dużych zbiorach danych
- optymalizacja istniejących algorytmów i implementacji
- aktywny udział w pracach oraz decyzjach zespołu
- wsparcie techniczne produktów działających w produkcji

Wymagania:
- wykształcenie wyższe informatyczne lub w pokrewnej dziedzinie
- wiedza w zakresie:
- programowania obiektowego
- algorytmów i struktur danych
- relacyjnego modelowania danych
- umiejętność programowania w języku Java oraz SQL
- znajomość MS SQL Server będzie dodatkowym atutem
- chęć uczenia się
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, mile
widziana znajomość języka niemieckiego
- zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
- kreatywność

Oferujemy:
- wyjątkową atmosferę w zespole
- pełną wyzwań pracę z zaawansowanymi technologiami przy
interesujących międzynarodowych projektach
- dobre wynagrodzenie
- pakiet socjalny
- szkolenia

Prosimy o przesłanie podania składającego się z CV i listu
motywacyjnego w języku angielskim na adres:
recruitment@deltavista.com. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy
się tylko z wybranymi kandydatami.