Specjalista GIS ds. migracji danych (Kraków)

biuro@innovagtech.pl Data ostatniej zmiany: 2012-05-29 10:04:40

2012-05-29 10:04:40 - biuro@innovagtech.pl

InnovaGTech jest młodą rozwijającą się firmą działającą na rynku od 2010 roku. Specjalizujemy się w innowacyjnych rozwiązaniach IT/GIS z zakresu optymalizacji transportu, śledzeniu i wizualizacji obiektów z wykorzystaniem urządzeń GPS oraz projektach migracji danych przestrzennych. Opracowujemy rozwiązania IT niedostępne jeszcze na rynku polskim. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego biura w Krakowie osoby na stanowisko:

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (preferowane geografia, geoinformatyka)
- Bardzo dobra znajomość oprogramowania Microstation Power Map i Quantum GIS
- Minimum 3 lata doświadczenia w projektach pozyskania i migracji danych
- Dobra znajomości MS Excel i MS Access

Obowiązki:

- Pozyskanie danych przestrzennych z dokumentacji technicznej klienta
- Wyjaśnianie z klientem niejasności oraz braków danych w posiadanej dokumentacji
- Kontrola jakości migrowanych danych (reguły techniczne i topologiczne)
- Migracja danych przestrzennych pomiędzy standardami zapisu, układami odniesienia
- Obsługa oprogramowania Microstation Power Map

Atuty:

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Znajomość branży i zagadnień geoinformatycznych
- Zainteresowania rozwojem zawodowym w obszarze geoinformatyki
- Znajomość technologii wyświetlania danych mapowych WEBGIS w przeglądarkach sieciowych (Mapserver, Geoserver, OpenLayers i GeoExt)
- Znajomość przestrzennych baz danych PostgreSQL/PostGIS oraz językók programowania Phyton, SQL

Oferujemy:
- Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i wyników pracy
- Możliwość rozwoju zawodowego w przygotowywanych innowacyjnych projektach IT/GIS
- Bardzo dobrą atmosferę w młodym, ambitnym i profesjonalnym zespole
- Elastyczny czas pracy

Uwagi: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną (CV oraz list motywacyjny) na adres biuro@innovagtech.pl. Z podaniem w tytule wiadomości: Specjalista GIS ds. migracji danych. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 833).