Lider Projektu migracji danych (Kraków)

biuro@innovagtech.pl Data ostatniej zmiany: 2012-05-29 10:01:13

2012-05-29 10:01:13 - biuro@innovagtech.pl

InnovaGTech jest młodą rozwijającą się firmą działającą na rynku od 2010 roku. Specjalizujemy się w innowacyjnych rozwiązaniach IT/GIS z zakresu optymalizacji transportu, śledzeniu i wizualizacji obiektów z wykorzystaniem urządzeń GPS oraz projektach migracji danych przestrzennych. Opracowujemy rozwiązania IT niedostępne jeszcze na rynku polskim. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego biura w Krakowie osoby na stanowisko:

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe (preferowane geoinformatyka, geografia)
- Bardzo dobra znajomość oprogramowania Microstation Power Map
- Umiejętność czytania dokumentacji technicznych i rysunków projektowych
- Bardzo dobra znajomość MS Excel i MS Access
- Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w projektach migracji danych firm branży sieciowej (media)
- Prawo jazdy kat B

Obowiązki:

- Organizacja procesu pozyskania danych przestrzennych z dokumentacji technicznej klienta zgodnie z procesami projektowymi, wprowadzanie ulepszeń procesu
- Zarządzanie codzienną pracą oraz udzielanie merytorycznego wsparcie członkom zespołu
- Organizacja oraz nadzór nad procesem zapewnienia jakości
- Migracja danych przestrzennych pomiędzy standardami zapisu, układami odniesienia
- Komunikacja z klientem oraz wyjaśnianie informacji niejasnych oraz pozyskiwanie brakujących danych

Atuty:

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Znajomość branży i zagadnień geoinformatycznych
- Znajomość relacyjnych baz danych MS SQL, PostreSQL/PostGIS
- Znajomość technologii OpenSource WebGIS oraz doświadczenie w projektach IT/GIS

Oferujemy:

- Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i wyników pracy
- Możliwość rozwoju zawodowego w przygotowywanych innowacyjnych projektach IT/GIS
- Rozwój zawodowy z zakresu procesowego zarządzania projektami wg najlepszych praktyk
- Bardzo dobrą atmosferę w młodym, ambitnym i profesjonalnym zespole
- Elastyczny czas pracy

Uwagi: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną (CV oraz list motywacyjny) na adres biuro@innovagtech.pl z podaniem w tytule widomości Lider projektu migracji dancych. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 833).