Programista .NET (Wrocław)

KAMILA Data ostatniej zmiany: 2012-06-01 14:57:44

2012-06-01 14:57:44 - KAMILA

CONTIUM S.A. poszukuje osób na stanowisko Programista .NET

Obowiązki:
? projektowanie i implementacja rozwiązań portalowych (dostępnych przez przeglądarkę) wykonywanych w technologiach Microsoft,
? projektowanie i implementacja struktur baz danych w środowisku MS SQL Server 2005/2008/2012.

Wymagania:
? wykształcenie wyższe (także studenci ostatnich lat studiów),
? gruntowna znajomość technologii Microsoft.NET i ASP.NET,
? mile widziana praktyczna znajomość technologii Microsoft SharePoint,
? umiejętność projektowania struktur baz danych i budowy aplikacji biznesowych z użyciem narzędzi Microsoft SQL Server 2005/2008 (mile widziane certyfikaty MCP),
? znajomość jęzka programowania C#,
? bardzo dobra znajomość innych technologii internetowych, w tym: HTML, JavaScript, CSS, XML/XSL,
? chęć dalszego rozwoju,
? dyspozycyjność i gotowość do pracy o charakterze etatowo-zadaniowym.

Oferujemy:
? zatrudnienie na cały etat we Wrocławiu,
? cykl szkoleń wewnętrznych z metodyki prowadzenia projektów informatycznych, ze szczególnym uwzględnieniem portali,
? szkolenia zewnętrzne z zakresu technologii Microsoft,
? pracę w doświadczonym, energicznym zespole, przy ciekawych projektach informatycznych,
?wynagrodzenie proporcjonalne do osiąganych wyników i zaangażowania oraz pakiet sportowy.

Wyślij swoje CV na adres: praca@contium.pl.