Główny Specjalista ds. Zabezpieczeń Systemów Teleinformatycznych

Orange Poska Data ostatniej zmiany: 2012-06-04 14:34:39

Główny Specjalista ds. Zabezpieczeń Systemów Teleinform...

2012-06-04 14:34:39 - Orange Poska

Telekomunikacja Polska zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko:
Warszawa / nr ref.: KM/PIIT/GSZST

Twoje główne zadania:
-koordynowanie działań w obszarze zabezpieczeń systemów
teleinformatycznych
-szkolenie i edukacja z zakresu bezpieczeństwa
-ocenianie i decydowanie o wdrożeniu zabezpieczeń systemów
teleinformatycznych, audytowanie kodów źródłowych i aplikacji
-definiowanie, prowadzenie lub nadzorowanie testów penetracyjnych,
audytów i kontroli zabezpieczeń,
-tworzenie i optymalizacja procesów związanych z bezpieczeństwem STI,
testy bezpieczeństwa urządzeń, testy wydajnościowe urządzeń sieciowych

Nasze oczekiwania:
-wykształcenie wyższe
-minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku administratora sieci lan/wan
-minimum rok doświadczenia na stanowisku bezpośrednio związanym z
bezpieczeństwem
-znajomość oprogramowania CheckPoint NGX, VSX, Provider-1
-znajomość sprzętu Cisco ? FWSM, ASA, VPN, Catalyst, sprzętu Juniper SRX
-znajomość oprogramowania nmap, curl, nc, skryptów shellowych, pythona
lub perla

Oferujemy Ci:
- pracę w dużej międzynarodowej firmie dążącej do mistrzostwa w
obsłudze klienta
-możliwość rozwoju zawodowego
- atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych

Dołącz do nas:
Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania
aplikacji (CV, list motywacyjny, zgoda na przetwarzanie danych
osobowych) na adres: praca@orange.com.
Prosimy o umieszczenie w temacie e-maila numeru referencyjnego
stanowiska.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 2 lipca 2012 r.
Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.
W CV (życiorysie) prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych
(Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926).
Jednocześnie informujemy, że bez powyższego oświadczenia oferta pracy
nie będzie rozpatrywana.
Osoby zainteresowane udziałem również w innych procesach rekrutacyjnych
prosimy o dopisanie w CV (życiorysie) dodatkowej klauzuli: Wyrażam
zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie
również dla potrzeb niezbędnych do realizacji innych procesów
rekrutacyjnych w spółkach Orange Polska zgodnie z Ustawą z dn.
29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.
926).
na inne stanowiska nie będzie rozpatrywana

więcej na stronie: www.orange.pl /kariera