Java Developer - Warszawa/Poznań

mp.jarzabek@gmail.com Data ostatniej zmiany: 2012-06-18 12:45:34

2012-06-18 12:45:34 - mp.jarzabek@gmail.com

Podsumowanie
Wykonywanie analiz oraz wszystkich zadań dotyczących opracowania oprogramowania. Wdrażanie wymogów technicznych i operacyjnych do rozwiązań IT.

Główne Zadania
Analiza problemów (procesów biznesowych, transakcji, danych, funkcji)
Określanie wymogów systemowych (wymogów funkcjonalnych, jakościowych)
Analiza środowiska technicznego oraz biznesowego (miejsce pracy, systemy i platformy docelowe, ramy organizacji)
Budowanie modeli dotyczących danych, funkcji oraz/ lub obiektów
Projektowanie komponentów oraz interfejsów
Wdrożenie aplikacji
Ustawienie oraz utrzymanie środowiska rozwoju i testowania
Tworzenie oraz prowadzenie dokumentacji projektu (testowanie, zastosowanie, przewodnik użytkownika)
Wycena projektu
Specyfikacja oraz wdrożenie interfejsu
Opracowanie oraz wybór odpowiednich metod, technik, standardów, wskazówek oraz narzędzi do rozwoju oprogramowania

Wymagania specjalne (języki, technologia, certyfikaty, wykształcenie)
Wymagane: Java, Spring, Struts 2, Hibernate, SQL
Narzędzia: SVN, CI, JIRA, Maven2
Dodatkowe atuty: JPA, JSF 2, GWT, JavaScript (jQuery, dojo), HTML5
Angielski na poziomie zaawansowanym, w mowie i piśmie.
Przynajmniej 3 lata doświadczenia.
Umiejętność szybkiej nauki i sprawnego wykorzystania bibliotek języka Java dla produktów komercyjnych.

Zainteresowanych proszę o wysłanie CV na adres: michal.jarzabek@billennium.pl