Programista Python

jaqb.wilk@gmail.com Data ostatniej zmiany: 2012-06-26 23:07:17

2012-06-26 23:07:17 - jaqb.wilk@gmail.com

Enovatio sp. z o.o. jest producentem rozwiązania Enovatio Framework zawierającego Enovatio Projects, Enovatio Workflow oraz Enovatio Intranet. Oferujemy także usługi programistyczne; kompleksowe rozwiązania wspierające procesy biznesowe. Współpracujemy z klientami w Polsce, Niemczech, Danii, Czechach, Słowacji i Belgii.

Wymagania
- Minimum rok doświadczenia w programowaniu w języku Python
- Doświdczenie budowania skalowalnych, wydajnych aplikacji
- Znajomość Postgresql
- Dobra znajomość HTML, CSS i Javascript

Umiejętności
- Projektowanie i implementacja zaawansowanych aplikacji webowych w języku Python
- Komunikatywność
- Motywację do stworzenia czegoś nowego i pracy dla osiągnięcia celów,

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- innowacyjne projekty
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
- bardzo dobrą atmosferę pracy

Zadania:
- uczestnictwo w projektach informatycznych
- projektowanie, programowanie, testowanie i wdrażanie
- podnoszenie swoich kwalifikacji