Programista/Webdeveloper/ Kraków

Edyta Mordarska Data ostatniej zmiany: 2012-07-06 11:42:00

2012-07-06 11:42:00 - Edyta Mordarska

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Programisty/Webdevelopera.

Wymagania
* Znajomość JavaScript,
* Umiejętność czytania i rozumienia kodu,
* Umiejętność aktywnego rozwiązywania problemów,
* Kreatywność,
* Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
* Chęć poznawania nowych rzeczy,
* Dobra znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym
czytanie dokumentacji technicznej.

Obowiązki
Do obowiązków osoby będzie należało wsparcie działu produkcji szkoleń
e-learning oraz rozwiązywania programistycznych wyzwań.

Mile widziane
* Znajomość technologii sieci web,
* Znajomość ActionScript,
* Znajomość XML,
* Znajomość standardów SCORM i AICC.

Oferujemy
* Pracę na samodzielnym stanowisku,
* Atrakcyjny pakiet socjalny, obejmujący m.in. opiekę medyczną,
zajęcia z języka angielskiego i bilety do kina.

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji na adres
kariera@mynetwork.pl