Specjalista działu Techniki Telewizyjnej

Telewizja wPolsce.pl (Wydawnictwo Fratria Sp. z o.o.) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

M-ce pracy: Warszawa

Wymagania:
- średnie lub wyższe wykształcenie techniczne,
- podstawowa znajomość obsługi i konfiguracji mikserów wizji, dźwięku, światła, krosownic automatycznych, techniki oświetleniowej, serwerów i ekranów multimedialnych,
- podstawowa znajomość procesów produkcji telewizyjnej,
- umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresujących przy pracy „na żywo”,
- podstawowa znajomości języka angielskiego z obszaru techniki TV,
- uprawnienia SEP do 1 kV,
- dyspozycyjność.

Zakres obowiązków:
- obsługa i konfiguracja mikserów wizji, dźwięku, światła,
- obsługa pozostałych urządzeń zainstalowanych w studiach i reżyserkach,
- strojenie kamer, utrzymywanie właściwych poziomów wizji,
- realizacja techniczna audycji studyjnych,
- opieka nad sprzętem zainstalowanym w studiach i reżyserkach.

Oferujemy:
- szansę zdobycia doświadczenia przy nowym projekcie telewizyjnym,
- stabilność zatrudnienia,
- przyjazną atmosferę pracy,
- możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz inicjatyw.

Aplikacje w formie elektronicznej zawierające CV prosimy kierować na adres poczty elektronicznej: rekrutacja@fratria.pl w tytule podając nazwę stanowiska.

Termin nadsyłania ofert: 10 grudnia 2017 roku.

Oferty powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb związanych z procesem rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 28 sierpnia 1997 roku)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.