Wezwania do bojkotu piwa Żywiec po solidarności dla LGBT na Męskim Graniu. „To był manifest artystów, a nie marki samej w sobie”
Podczas sobotniego koncertu Męskie Granie sponsorowanego przez Grupę Żywiec artyści wyrazili swoje poparcie dla społeczności LGBT m.in. poprzez tęczowe flagi na scenie. W internecie pojawiły się z tego powodu wezwania do bojkotu piw produkowanych przez browar. Zdaniem ekspertów od wizerunku Żywiec nie ma powodów do niepokoju, bo nie była to wpadka, a manifest zgodny z wartościami marki.
Dołącz do dyskusji: Wezwania do bojkotu piwa Żywiec po solidarności dla LGBT na Męskim Graniu. „To był manifest artystów, a nie marki samej w sobie”
super, to nie jest piwo dla wszystkich - zdecydowanie.
Przepracowałem w tej firmie blisko 20 lat - trzeba być kompletnym dyletantem bez krzty pojęcia o czym się mówi, żeby wygłaszać takie kocopoły. Szkoda nawet czasu na argumentowanie. Jak Pan poda choć jeden merytoryczny argument, co takiego było w marce lepszego w 1994 roku niż później chętnie odpowiem. Przypominam też, że produkt z Tańczącą Parą powstał w okresie ciężkiej komuny i pomimo, że już wtedy był niezłym produktem to przy dzisiejszej technologii (dzięki doskonałemu prowadzeniu Browaru przez aktualnych właścicieli) jest produktem na najwyższym światowym poziomie. Nawet Heineken warzony w Żywcu (a waży się go poza Holandią tylko w kilku miejscach na świecie - to też o czymś świadczy) , uznawany był kilkukrotnie w wewnętrznych rankingach Grupy Heineken jako produkt lepszy niż warzony oryginalnie w Holandii. Warto , coś wiedzieć zanim się opiniuje ikony. Serdecznie pozdrawiam,