SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Dziennikarze krytykują okładkę „Gazety Polskiej” z Tuskiem i Merkel w tramwaju „nur für Deutsche”

Na okładce nowego numeru „Gazety Polskiej” (Niezależne Wydawnictwo Polskie) znalazła się grafika z Donaldem Tuskiem w mundurze przypominającym nazistowski i Angelą Merkel, którzy wysiadają z tramwaju z napisem „nur für Deutsche”. Taki przekaz część dziennikarzy aktywnych na Twitterze skrytykowała jako niestosowny i świadczący o uprzedzeniach wobec Niemców. - W związku z pytaniami o naszą okładkę oświadczam, nie zamierzam przepraszać ...Wehrmachtu - odpowiada Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej”.

Dołącz do dyskusji: Dziennikarze krytykują okładkę „Gazety Polskiej” z Tuskiem i Merkel w tramwaju „nur für Deutsche”

54 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Teter
Prawda boli , takie gadziny jak Lisa , czy Wielowiejską . Bardzo trafna ilustracja na okładce , ryżego wnuka dziadka z Wermachtu .

Lisa bardziej boli, że jakby się nie starał to i tak Gazeta Polska jest mistrzem tandetnych okładek.
0 0
odpowiedź
User
Ares
Rynsztok
0 0
odpowiedź
User
@ja
A może po prostu dobrze skrojony garnitur, wyczyszczone buty i wizyta u dentysty? To takie "niepatriotyczne"? Pseudoironia nie przykryje prawdy: anachroniczny, nie lubiący ludzi i generalnie świata facet ( co on widział, co go interesuje, co podziwia poza tępą władzą ?) chce zrobić z Polski kraj na swoje podobieństwo. Niepiękny to obraz. Pod każdym względem.


Warto zaznajomić się z całym dorobkiem "tego anachronicznego, nie lubiącego ludzi i generalnie świata faceta" - może dostrzeżesz w tedy, że Twe wnioski są kompletnie "kulą w płot"? Można się z nim zgadzać, można nie zgadzać, ale do tego trzeba mieć wiedzę o treści a nie tylko o formie - vide fizis osoby, o której piszesz miast treść jego programu.
Najpierw poczytaj, potem SAMODZIELNIE POMYŚL, wyciągnij SWOJE wnioski i wejdź w polemikę.

Całkiem SAMODZIELNIE: dziękuję za ten dorobek, program i jego realizację.
Forma w wypadku tego kogoś wypływa z treści!
0 0
odpowiedź