SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jacek Dzięcielak: Media Impact stawia na zintegrowaną ofertę, szybkość i innowacyjność

- Jesteśmy w stanie szybciej odpowiadać na potrzeby klientów w zakresie produktu reklamowego i proponować rozwiązania potrzebne do realizacji ich celów - mówi nam Jacek Dzięcielak, szef firmy Media Impact Polska, która przejęła obsługę reklamową Grupy Onet i Ringier Axel Springer Polska.

Dołącz do dyskusji: Jacek Dzięcielak: Media Impact stawia na zintegrowaną ofertę, szybkość i innowacyjność

17 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
takitam
hehehe, wczoraj info o odejściu Justi, wiec dzisiaj dla równowagi Dzięcielak, hahahhahaha
0 0
odpowiedź
User
takitam
dawalcie ... walimy :)
0 0
odpowiedź
User
Ekspert od mediów
Kilka uwag:

1. Zdjęcie fatalne. Tak ma wyglądać człowiek sukcesu? Żenada pełna niestety. Obiekt najwyraźniej nie ma żadnej finezji ani poczucia estetyki.

2. Cały ten sztuczny wywód jest kompletnie pozbawiony sensu i jego twórca o tym wie. Coś tam udaje, że rozumie przemiany rynkowe, ale czuć, że to jest dość miałkie.

Prasa drukowana umiera - w pewnych niszach szybciej, w innych wolniej. To nie ma znaczenia jak szybko. Umiera i to wiedzą już chyba wszyscy. Połączenie mediów internetowych z umierającą prasą drukowaną w tym konkretnym przypadku ma sens...polityczny. Chodzi o to, by w korporacji rozmyć efekt porażki i wmawiać wszystkim, że drukowane media idą on-line. Tu idą on-line w taki sposób, że treści z Faktu są publikowane w Onecie i konsekwentnie zaczynają zajmować coraz więcej przestrzeni na stronach portalu. Innowacji w tym nie ma żadnej i opowieści o niej są tu po prostu bełkotem pozbawionym jakiejkolwiek wartości. Co więcej - publikowanie tych treści skutkować będzie exodusem nabardziej wartościowej w sensie ekonomicznym grupy odbiorów, którzy nie są zainteresowani tym rodzajem dziennikarstwa.

Stwierdzenie, że czytelnicy Faktu będą teraz stanowić o sile portalu, bo będą tych treści szukać w sieci uważam za upiorny i wcale nieśmieszny żart. Istnieje takie zjawisko jak ewolucja preferencji konsumenta. To zjawisko ma miejsce również w mediach, gdzie potrzeby ulegają ciągłej zmianie - w tym również odejściu od formuły serwowanej przez Fakt.

3. Internet jest medium dynamicznym. Zwykłe portale takie jak Onet to pieśń przeszłości. Reklama typu display traci udział w rynku jako takim na rzecz innych form. Bez realnej innowacji i technologicznego zaawansowania zwykły portal wkrótce podzieli los prasy. Już dziś, po latach prosperity zwiększanie przychodów w portalach staje się coraz trudniejsze - choćby dlatego, że całkowity wolumen dostępnej powierzchni reklamowej w internecie oraz innych form marketingu rośnie znacznie szybciej niż całkowita wartość budżetów reklamowych alokowanych w internecie. Po latach prosperity, kiedy wystarczyło po prostu być, nastał więc czas walki o użytkownika i walki o budżety reklamowe. Jest więc to czas trudny, a będzie jeszcze trudniejszy. Potrzebni są więc menedżerowie z prawdziwego zdarzenia, elastyczni, skuteczni, rozumiejący rynek. Ktoś zna takich w MIPie?

4. Wstawienie człowieka z niewielkiego organizacyjnie domu mediowego, który zarabia duże pieniądze dzięki anomalii rynkowej, słabości konkurujących ze sobą mediów i praktykom rynkowym zakładającym istnienie swoistej formie łapówki, którą bez wątpienia są kickbacki do medium które musi walczyć o udział w coraz trudniejszym rynku jest oczywistym błędem.

5. Jaki pan taki kram. 1,275 mld zł za Onet? Dziś to już anegdota rynkowa.... :):):)
0 0
odpowiedź