SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Koszty emisji na multipleksach zbyt duże? „Ogromne przepłacanie kosztem treści”

Nadawcy, z którymi rozmawiał portal Wirtualnemedia.pl twierdzą, że oferta multipleksów naziemnej telewizji cyfrowej mogłaby być ciekawsza, gdyby Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji oraz Emitel, obniżyli koszty koncesji i nadawania. Przedstawicielka regulatora informuje, że takiej możliwości KRRiT nie rozważała.

Dołącz do dyskusji: Koszty emisji na multipleksach zbyt duże? „Ogromne przepłacanie kosztem treści”

12 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
X
Natomiast jeśli chodzi o koszty nadawania w naziemnej to już dawno temu liberałowie z KLD, skąd mamy kandydata na premiera, stwierdzili że rynek się sam wyreguluje.

@X, jeżeli rynek jest "regulowany" przez państwo to w jaki sposób sam ma się wyregulować? Dla kolegi pytam.


Takie trudne? Nie stać cię na nadawanie i koncesję to się zwijasz. Ale ja tutaj bardziej ironicznie o Donaldu Tusku i jego aferałach się wypowiedziałem. To za jego rządów zrobiono podwaliny pod obecną naziemną telewizję cyfrową a strażnik jego żyrandola poprzez Jana Dworaka dorzucił mnóstwo problemów - dopuścił do przejęcia mux 4 przez Polsat, wydał beznadziejne koncesje zwłaszcza na mux 8, zalegalizował nielegalny słup w Amsterdamie. Nawet nie chce mi się pisać jak przekręcił przez maszynkę 3 miliony listów z poparciem dla tv Trwam.

Teraz możesz DLA kolegów wytłumaczyć.
PS. WM cały czas błędnie używa formy przyznać koncesję dla kanału zamiast przyznać koncesję kanałowi.
11 4
odpowiedź
User
Ttt
Dajcie więcej Polsato podobnych stacji na pewno wzrośnie jakość 😂
7 4
odpowiedź
User
Oleg
Za 3 lata w ogóle nie będzie MUX8, bo żaden z obecnych tam kanałów z pewnością nie złoży wniosku o kolejną koncesję na 10 lat, bo każdy z tych kanałów jest wysoko deficytowy. Lepiej zostawić te kanały w kab-sacie i od razu jest się kilkanaście milionów rocznie do przodu, a spadek dochodów z reklam będzie akceptowalny i wszystko od razu złoży się na całkiem dochodowe kanały.
0 0
odpowiedź