SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TVP uruchomi portal z treściami 16 oddziałów regionalnych. „Liczymy na współpracę z PAP-em”

W 2018 roku Ośrodek Mediów Interaktywnych TVP, zarządzany przez Kubę Sufina, uruchomi nowy portal, w którym zostaną zebrane wszystkie treści z szesnastu ośrodków regionalnych Telewizji Polskiej. Nadawca pracuje także nad nową wersją serwisu dla dzieci i rodziców Abc.tvp.pl, w którym premierowo będzie można obejrzeć animacje i programy - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: TVP uruchomi portal z treściami 16 oddziałów regionalnych. „Liczymy na współpracę z PAP-em”

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Seba
Media publiczne powinny mieć jedną wspólną Platformę Medialną gdzie można sobie wybrać informacje z poszczegolnych anten tv czy radiowych, jaki jest sens zamieszczania tej samej informacji na OTV i OPR. zwlaszcza, że radio materialy filmowe też pokazuje?
Zatem jak najszybsze polaczenie struktur, wykorzystywanie napisanej już wiadomości przez inne kanały jako LINKOWALNEJ a nie pisanie nowej z możliwością komentowania gdzie bedzie widać wszystkie komentarze a nie jak teraz osobno radiowe, osobno tv z podzialem na region, wiadomości czy panoramę i jeszcze Polonia. Można też od razu tłumaczyć je na inne języki (mając wolne moce przerobowe). Radio Poland (Polskie Radio) ma serwis w 6 językach.
odpowiedź
User
Zdzichu
Gratuluję. Był już prężnie działający projekt regionalna.tvp.pl. Ale ktoś postanowił w jeden dzień go zaorać, by po ponad roku powiedzieć: budujemy nowy portal. Brawo WY! Na szczęście ci, bezpośrednio odpowiedzialni za orkę wylecieli z telewizji.
odpowiedź
User
tito
Dzieje się zatem jak zwykle przypomnę, że powinno się połączyć TVP PR iPAP. Nadal marki mogą działać pod dwoma brandami tudzież trzema ale zwlaszcza TVP i PR powinny być pod jednym dachem w jednej lokalizacji w wielkim wyposażonym w najlepszy sprzęt 4K ośrodku.
Pieniądze mogą pochodzić z "oszczędności" ktore aie uzyska z połączenia struktur. TVP zyska nowe twarze a PR głosy.

Pieniędzy ze sprzedaży podwójnych majątków powinno także starczyć na nadawanie wszystkich kanalow naziemnie w co najmniej w HD, jak im brak multipleksów to niech przejdą na DVBT2 który jest 2 razy większy i 1 i 2 zrobić w 4K i slupki oglądalności im podskoczą.
Mam wrażenie, że pleciesz głupstwa. Już kiedyś było PRiTV. Ale zostało podzielone i słusznie (ok. 1994). Co ma radio do telewizji. To dwa różne media. I raczej się nic nie dubluje.
odpowiedź