Udział w rynku RMF FM spadł poniżej 30 proc. Radio Pogoda z największym wzrostem, traci Polskie Radio 24
W okresie od marca do maja br. liderem rynku radiowego w Polsce było RMF FM, ale stacja zanotowała największy spadek w zestawieniu. Z kolei najwięcej zyskało Radio Pogoda - raport Wirtualnemedia.pl.
Dołącz do dyskusji: Udział w rynku RMF FM spadł poniżej 30 proc. Radio Pogoda z największym wzrostem, traci Polskie Radio 24
A tyle tu było pitolenia, że ZPR zaorał radio. Zaorał, ale megalomanię i podręcznikowe błędy. Wycie Bisiora o poranku, uparte mieszanie rocka z miałkim popem - naprawdę nie trzeba było wielkiego geniuszu, by domyślić, że to wszystko koncertowo kładzie słuchalność.
Teraz pacjent cudownie ożył - jak na ironię, dopiero w momencie, gdy jego los wydaje się przesądzony. I można tylko zgadywać, jaką słuchalność mogłoby dziś mieć Muzo, gdyby odrobina otrzeźwienia dotarła tam wcześniej.
Uuu, wrócił naczelny krytykant. Co, przygoda z PR już się skończyła, to teraz znowu mądrujesz się na wszystkich forach po kolei i udajesz niezłomnego?
Chyba nie za bardzo rozumiesz te tabelki. Specjalnie sprawdziłem i to nie jest żaden najlepszy wynik Muzo w historii, bywało znacznie lepiej. Cały radiowy rynek wie, że ZPR zaorał to radio i zrobił z niego stację z muzyką dla starych dziadów, zresztą właściwie 1:1 skopiowaną z koszmarnie słabej Eski Rock, i trzema nijakimi programami na krzyż. Serio, mogliby nawet usunąć stamtąd prowadzących, bo i tak stacja brzmi teraz jak playlista Spoti dla ludzi, którzy nie umieją obsługiwać streamingu i ciągle tylko marudzą, że "kiedyś to była muzyka, a teraz to nie ma". Średnia wieku piosenek w Muzo i Esce Rock jest chyba wyższa niż prowadzących. Można by przymknąć oko, gdyby nie to, że na antenie leci po prostu zwykły syf.