Sprostowanie
Nieprawdziwa i wprowadzająca w błąd jest informacja, zawarta w artykule pt. „Polskie Radio z 27 sprawami w sądzie pracy. Zapłaciło 660 tys. zewnętrznym prawnikom” (autor „tw”), rozpowszechnionym w dniu 27 lipca 2022 r. na portalu internetowym wirtualnemedia.pl, pod adresem: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/polskie-radio-z-27-sprawami-w-sadzie-pracy-zaplacilo-660-tys-zewnetrznym-prawnikom,jakoby w sprawie sądowej wytoczonej Polskiemu Radiu - Spółce Akcyjnej przez jej byłą dziennikarkę Dorotę Nygren, nie zapadło ostateczne, niekorzystne dla Doroty Nygren, rozstrzygniecie wydane przez Sąd Najwyższy.
Nieścisła i niespójna z treścią artykułu jest sugestia wynikająca z artykułu pt. „Polskie Radio z 27 sprawami w sądzie pracy. Zapłaciło 660 tys. zewnętrznym prawnikom” (autor „tw”), rozpowszechnionego w dniu 27 lipca 2022 roku na portalu internetowym wirtualnemedia.pl, pod adresem: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/polskie-radio-z-27-sprawami-w-sadzie-pracy-zaplacilo-660-tys-zewnetrznym-prawnikom jakoby Polskie Radio – Spółka Akcyjna zapłaciła zewnętrznym prawnikom 660 tysięcy złotych z tytułu prowadzenia 27 spraw w sądzie pracy.
Nieprawdziwa i wprowadzająca w błąd jest informacja, zawarta w treści artykułu pt. „Polskie Radio z 27 sprawami w sądzie pracy. Zapłaciło 660 tys. zewnętrznym prawnikom” (autor „tw”), rozpowszechnionego w dniu 27 lipca 2022 roku na portalu internetowym wirtualnemedia.pl, pod adresem: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/polskie-radio-z-27-sprawami-w-sadzie-pracy-zaplacilo-660-tys-zewnetrznym-prawnikom, jakoby Polskie Radio – Spółka Akcyjna zapłaciła zewnętrznym prawnikom 663,7 tysięcy złotych w związku z przegraniem 5 spraw sądowych.