SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

UOKiK: Radio Track bez nieprawidłowości. Alarmowały o nich Lichocka i prezes Polskiego Radia

Postępowanie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów nie wykazało, żeby przy opracowywaniu metodologii i weryfikacji wyników badania Radio Track doszło do naruszenia konkurencji. Wniosek o kontrolę badania złożyła posłanka PiS Joanna Lichocka, a nieprawidłowości przy jego realizacji sugerowała też prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska.

Dołącz do dyskusji: UOKiK: Radio Track bez nieprawidłowości. Alarmowały o nich Lichocka i prezes Polskiego Radia

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Darek
To ja tylko zacytuje moją ulubioną wypowiedź Pani Poseł z artykułu z WM
"W ocenie Lichockiej zmiany przeprowadzane w ostatnich dniach (mniej publicystyki, zdjęcie „Zapraszamy do Trójki", wprowadzenie na antenę nowych dziennikarzy muzycznych) wychodzą jej na dobre. - (Polskie Radio) już ma rozbudowaną antenę publicystyczno-informacyjną, czyli Polskie Radio 24. Jedynka jest radiem z muzyką bardziej popularną i dużą dawką informacji i zróżnicowanej publicystyki. Z kolei Dwójka jest pasmem kultury, muzyki klasycznej i jazzu. Widać gołym okiem, że brakuje w tej ofercie dobrej rockowej anteny. Dobrze by było, żeby Trójka była świetnym rockowym radiem, dla ludzi, którzy lubią dobrą muzykę i będą mogli ją sobie włączać w domu, czy gdy jadą samochodem - stwierdziła posłanka. Jej zdaniem przed majowymi zmianami Trójka miała całkowitą suwerenność, nikt nie zmieniał zespołu, a prowadzący byli ci sami od lat. - W maju odeszli ci, którzy sami chcieli odejść. Nikt ich nie wyrzucał. Natomiast było przez ostatnich kilkanaście lat tak, że część starego zespołu dobrze się w Trójce ustawiła. Trochę zestarzali wprawdzie, przestali być tak twórczy, jak kiedyś, ale nie przyszło im do głowy, że powodują gigantyczny zjazd słuchalności Trójki. Odwrót słuchaczy był właśnie od tych, co dziś tak głośno krzyczą o rzekomym zamachu na Trójkę, a którzy rok za rokiem robili te same, coraz bardziej nużące programy – stwierdziła. - Mam wrażenie, że część pracowników Trójki wyobrażała sobie, że może się na radiu uwłaszczyć i że jest obowiązek ich trzymania na antenie bez względu na to, czy mają słuchaczy czy nie - dodała."
Fajnie było być przy władzy i powiedzieć ok teraz to ja chce by Trójka była rockowa i mam to co chce :)
odpowiedź
User
Włodek
Logika Kalego.
odpowiedź