WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

2017-11-28

POLEĆ DRUKUJ

Redaktor serwisu internetowego urządzamy.pl

Grupa ZPR Media to dynamicznie rozwijająca się Grupa Mediowa w Polsce.
Jest jednym z największych nadawców radiowych (m. in. Radio ESKA, Radio VOX FM, Radio WAWA) i telewizyjnych (m.in. FOKUS TV, POLO TV), wydawców prasowych (m.in. „Super Express”, „Murator”, „Moje Mieszkanie”, „M jak mieszkanie”, „Dobre wnętrze”) oraz właścicieli serwisów internetowych (m.in. poradnikzdrowie.pl, se.pl, eska.pl, urządzamy.pl). Prowadzi także działalność eventową w zakresie organizacji imprez, koncertów, festiwali, targów i szkoleń.

ZPR Media S.A. poszukuje kandydata na stanowisko:
Zakres obowiązków:
•    Tworzenie, redagowanie i publikacja treści redakcyjnych zgodnie z tematyką serwisu i z uwzględnieniem zasad SEO
•    Współpraca z biurem reklamy przy tworzeniu materiałów sponsorowanych
•    Obsługa profili w mediach społecznościowych

Oczekujemy:
•    Doświadczenia w pracy na stanowisku redaktora internetowego
•    Doświadczenie w tworzeniu tekstów w branży wnętrzarskiej, ew. innych poradniczych
•    Dobry warsztat redakcyjny
•    Znajomość zasad SEO, posługiwanie się narzędziami do optymalizacji treści
•    Pomysłowość i dobra organizacja pracy
•    Znajomości / zainteresowania branżą wnętrzarską

Zapewniamy:
 •    Możliwość pracy w najbardziej multimedialnej grupie w Polsce
•    Szansę zdobycia doświadczenia w wiodącym serwisie internetowym
•    Stabilność zatrudnienia, umowę o pracę
•    Przyjazną atmosferę pracy
•    Możliwość wdrażania swoich pomysłów, inicjatyw
•    Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@grupazpr.pl
W temacie e-maila prosimy o wpisanie nazwy stanowiska. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 O Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

Praca.Wirtualnemedia.pl

DATA STANOWISKO FIRMA REGION
2017-12-08 Technik Studia TVP mazowieckie
2017-12-08 Account Executive w Zespole Międzynarodowym Isobar Poland Group mazowieckie
2017-12-08 Analityk ds. widowni TV TVP mazowieckie
2017-12-08 Specjalista ds. Planowania Kampanii (TV) TVP mazowieckie
2017-12-07 Dokumentalista / Researcher Mass Koncept małopolskie
2017-12-07 Producent kreatywny Tako Media dolnośląskie
2017-12-07 Kierownik Produkcji Tako Media dolnośląskie
2017-12-06 Asystent/ka Działu Kanałów Tematycznych TVN mazowieckie
2017-12-06 TECHNIK KAMEROWY PANAVISION POLSKA mazowieckie
2017-12-06 Brand Manager Onet.pl mazowieckie
2017-12-05 Specjalista ds. Traffic Grupa RMF małopolskie
2017-12-05 REPORTER / SERWISANT Antyradio śląskie
2017-12-05 Senior PR Consultant Big Picture mazowieckie
2017-12-05 PR Consultant – komunikacja korporacyjna Big Picture mazowieckie
2017-11-27 Specjalista ds. Sprzedaży NewsroomMedia Sp. z o.o. mazowieckie
2017-12-04 Supervisor VFX Studio Lightcraft mazowieckie
2017-12-04 Generalista 3D Studio Lightcraft mazowieckie
2017-12-03 Account Manager / Specjalista ds. Sprzedaży Burda International Poland mazowieckie
2017-12-03 Senior Business Manager Burda International Poland cała Polska
2017-12-02 Strateg Kontentu PMPG Polskie Media mazowieckie
2017-12-02 Traffic Specialist PMPG Polskie Media mazowieckie
2017-12-02 Grafik - webmaster Agora mazowieckie
2017-12-01 SPECJALISTA DS. OFERTY OTT/VOD nc+ mazowieckie
2017-12-01 Senior Graphic Designer Green Parrot mazowieckie
2017-12-01 DORADCY KLIENTA RMF MAXXX Grupa RMF dolnośląskie
2017-11-30 Project Manager, specjalizacja: marketing farmaceutyczny Green Parrot mazowieckie
2017-11-29 Płatny staż w redakcji Onet Wiadomości Onet.pl małopolskie
2017-11-29 Social Media Consultant & Media Planner LoveBrands Relations mazowieckie
2017-11-29 Senior Account Manager Dentsu Aegis Network mazowieckie
2017-11-28 Specjalista ds. reklamy online Edipresse Polska mazowieckie
2017-11-28 Redaktor serwisu internetowego urządzamy.pl Grupa ZPR Media mazowieckie
2017-11-28 Project Online Manager Vacaloca mazowieckie
2017-11-28 SOCIAL MEDIA MANAGER Public Dialog mazowieckie
2017-11-27 Sales Manager Gremi Media mazowieckie
2017-11-27 Senior Creative / Creative Defacto mazowieckie
2017-11-26 Redaktor/ Redaktorka Onet.pl mazowieckie
2017-11-26 ACCOUNT EXECUTIVE Public Dialog mazowieckie
2017-11-26 INŻYNIER STUDIA TELEWIZYJNEGO Telewizja Polsat mazowieckie
2017-11-26 Redaktor wideo Onet.pl mazowieckie
2017-11-26 Specjalista ds. Sprzedaży Online TVN mazowieckie
2017-11-24 Specjalista ds. Sprzedaży Newseria mazowieckie
2017-11-24 Redaktor do działów: Wiadomości, Sport, Anteny, Social Media Polskie Radio mazowieckie
2017-11-24 Młodszy Specjalista ds. Produktów Reklamowych TVN mazowieckie
2017-11-23 ACCOUNT MANAGER Grupa ZPR Media mazowieckie
2017-11-23 Specjalista ds. Sprzedaży Kanałów Tematycznych TVN mazowieckie

Wyszukaj ofertę

Wiadomości z działu Praca

Dla pracodawców

Dodawaj oferty pracy
Cena ogłoszenia już od 200 zł!
  • Portal Wirtualnemedia.pl miesięcznie odwiedza ponad 500 000 internautów